Antrąją pergalė iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione pasiekė Šiaulių „Šiauliai“ (2-0), kurie namuose 75:68 (20:8, 16:23, 16:19, 23:18) pranoko du lietuvius savo gretose turintį Liepojos „Lauvas“ (0/2) klubą.

Nors iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus maždaug trims minutėms latviai pralaiminėjo tiki 58:61, tačiau tuomet „Šiauliai“ sėkmingiau sužaidė atkarpą, padidino savo persvarą ir išsaugojo ją iki pat mačo pabaigos - 75:68.

Latvijos ekipos gretose Martynas Andriukaitis per 23 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/1, baudos 2/2), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo tris pražangas.

Jo komandos draugas Augustinas Vitas susitikime ant parketo praleido 33 minutes ir surinko 12 taškų (dvitaškiai 3/13, tritaškiai 0/1, baudos 6/6), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir pats dusyk pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Denzelis Bowlesas įmetė 24 taškus, Valdas Vasylius ir Mindaugas Žukauskas pridėjo po 10.

Pralaimėjusiems Joshua Andrew Mayo surinko 18, Martinas Kravčenka 11, Arnoldsas Helmanis - 7 taškus.