Lietuvos krepšinio federacijos 2011-2012 metų LKF DnB NORD taurės turnyro atrankos etapo trečiojo turo atsakomosiose rungtynėse Molėtų „Ežerūno-Kario“ ekipa namuose tik paskutinėmis sekundėmis 75:72 (19:15, 17:25, 17:14, 22:18) palaužė Vilniaus „Tonybet“ ekipą ir pateko į pagrindinį turnyrą.

Pirmąsias rungtynes sotinėje molėtiškiai buvo laimėję rezultatu 76:69.

Atsakomosiose rungtynėse didžiąją laiko dalį pirmavo svečiai, kurie trečiajame kėlinyje buvo padidinę pranašumą iki šešių taškų. Likus žaisti minutę „Tonybet“ ekipa dar buvo priekyje 72:70, tačiau lemiamu momentu sėkmingiau žaidė NKL pirmenybėse rungtyniaujanti Molėtų ekipa, kuri ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Gytis Andrijauskas (tritaškiai 6/9), 18 - Paulius Leščinskas (tritaškiai 4/5), 12 - Andrius Šležas (8 atk. kam.), 10 - Kęstutis Šeštokas, 8 - Saulius Dumbliauskas (6 atk. kam.).

Mėgėjų lygos komandoje pasižymėjo Ovidijus Varanauskas (19 tšk.), Mindaugas Budzinauskas ir Rolandas Skaisgirys (po 14 tšk.) bei Aurimas Stakėnas (10 tšk.).

Pirmajame pagrindinio turnyro etape molėtiškiai susitiks su Utenos „Juventus“ ekipa.