Sensacingą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje patyrė Jono Kazlausko vadovaujama Maskvos CSKA ekipa, kuriai atstovauja lietuviai Ramūnas Šiškauskas ir Darjušas Lavrinovičius, svečiuose 81:83 (20:18, 19:21, 21:15, 21:29) turėjusi pripažinti Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkų pranašumą.

CSKA gretose šiame mače debiutavo didžiausia Rusijos krepšinio žvaigždė Andrejus Kirilenko. Puolėjas per 23 minutes pelnė 15 taškų ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Beje, būtent A.Kirilenko ir galėjo išgelbėti CSKA nuo sensacingos nesėkmės, tačiau likus žaisti 8 sek. prametė vieną baudą ir neišlygino rezultato - 80:81. Išgelbėti klubą galėjo ir Milošas Teodosičius, tačiau jo tritaškis su finaline sirena skriejo pro šalį.

D.Lavrinovičius rungtyniavo 28 minutes, pridėjo 14 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 bei prasižengė 4 sykius.

R.Šiškauskas aikštėje praleido 30 minučių, surinko 12 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

CSKA komandoje M.Teodosičius bei Aleksejus Švedas pasižymėjo po 15 taškų.

Nugalėtojams Patrickas Beverley pelnė 22, Yotamas Halperinas (8 rez. perd.) bei Valerijus Lichodėjus - 12, Anatolijus Kaširovas - 11, Miha Zupanas - 10 taškų.