0

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Šiaulių „Šiauliai“ (2/0), kurie svečiuose 68:55 (17:11, 25:14, 9:13, 13:17) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/1).

Šiauliečiai pirmavo nuo pat mačo pradžios, o po pirmojo kėlinio rezultatas jų naudai buvo 17:11. Antrajame ir trečiajame kėlinyje skirtumas tik augo, prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 13 taškų - 51:38. Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau „Šiauliai“ atlaikė spaudimą ir iškovojo pergalę - 68:55.

„Pieno žvaigždės“ mače dvitaškius metė tik 30 proc. taiklumu, tritaškius - 21 proc., o baudas - vos 40 proc. taiklumu (12 iš 30).

„Šiauliai“: Denzelis Bowlesas 13 (7 atk. kam.), Mindaugas Žukauskas ir Valdas Vasylius (11 atk. kam.) po 11, Arvydas Šikšnius 9 (6 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Leroy'us Noblesas 17, Lukas Brazdauskis 15, Darius Griškėnas 6.