Trečiadienį Lietuvos A lygos pirmenybėse buvo sužaistos vienerios nukelto 18-ojo turo rungtynės. Gargžduose susitiko vietos „Bangos“ ekipa ir šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“.

Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kurie pirmavo jau 5-ą minutę, kuomet kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Marko Andelkovičius. Tuomet po 7-ių minučių dar vieną įvartį pridėjo Andrius Velička ir „Ekranas“ pirmavo solidžia persvara 2-0.

Antrajame kėlinyje sužaidus maždaug 10 minučių svečių gretose pasižymėjo ir Ramūnas Radavičius. Tuo tarpu rungtynių pabaigoje šeimininkų gretose paguodos įvartį pelnė Gajus Kulbis, tačiau jo triūsą nieku pavertė Andrius Velička, kuris po kelių minučių šiame mače pelnė asmeninį dublį ir įmušė 4-ąjį savo komandos įvartį.

„Banga“ 1 – 4 „Ekranas“

5' [0 – 1] Marko Andelkovič, 12' [0 – 2] Andrius Velička, 56' [0 – 3] Ramūnas Radavičius, 82' [1 – 3] Gajus Kulbis, 84' [1 – 4] Andrius Velička.