0

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaistos pirmosios aštuonerios II turo rungtynės.

Ashley Youngo įvartis paskutinę minutę išgelbėjo tituluotąjį „Man Utd“ klubą nuo pralaimėjimo namie prieš kuklią „Basel“ ekipą. Įspūdingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 3-3.

Mančesterio vienuolikė sėkmingai pradėjo mačą ir 16 bei 17 minutėmis Danny Welbecko pelnytų įvarčių dėka įgijo saugų pranašumą.

Nepaisant to, šveicarai nepasidavė ir po pertraukos pasinaudojo vangiu Anglijos čempionų žaidimu: iš pradžių pirmasis prie Davido De Gea atmušto kamuolio prišoko ir į tinklą jį pasiuntė Fabianas Frei'us, o dar po kelių minučių galva rezultatą išlygino Alexanderis Frei'us.

Negana to, 76 minutę svečiai sensacingai įsiveržė į priekį: Antonio Valencia baudos aikštelėje prasižengė prieš Marco Strellerį, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo A.Frei'us.

Visgi „Man Utd“ išvengė skaudaus antausio: Youngas galva išplėšė lygiąsias.

Svarbią pergalę iškovojo Milano „Inter“ klubas, išvykoje 3-2 nugalėjęs Maskvos CSKA.

Rusijos ekipai atstovaujantis lietuvis Deividas Šemberas liko ant atsarginių suolelio.

Tai buvo antroji naujojo Italijos komandos trenerio Claudio Ranieri pergalė iš eilės - savaitgalį buvo įveikta „Bologna“.

„Inter“ į priekį išsiveržė 6 minutę, kai iš arti pasižymėjo gynėjas Lucio. Netrukus persvarą po Yuto Nagatomo perdavimo padvigubino Giampaolo Pazzini ir atrodė, kad svečiams didesnių problemų nekils.

Tačiau prieš pat didžiąją pertrauką Alanas Dzagoevas įspūdingu baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, o 77 minutę Vagneris Love min.as atstatė pusiausvyrą.

Visgi to nepakako: Mauro Zarate įvartis lėmė pirmą „Inter“ pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

A grupė:

Miuncheno „Bayern“ - „Man City“ 2:0

38 min. [1 - 0] M.Gomez, 45 min. [2 - 0] M.Gomez

„Napoli“ 2 - 0 „Villarreal“

14 min. [1 - 0] M.Hamsik, 17 min. [2 - 0] E.Cavani (iš 11 m. baudinio)

B grupė:

„Trabzonspor“ - „Lille“ 1:1

31 min. [0 - 1] M.Sow, 75 min. [1 - 1] G.Colman (iš 11 m. baudinio)

Maskvos CSKA - Milano „Inter“ 2:3

6 min. [0 - 1] Lucio 23 min. [0 - 2] G.Pazzini, 45 min. [1 - 2] A.Dzagoev, 77 min. [2 - 2] V.Love, 79 min. [2 - 3] M.Zarate

C grupė:

„Man Utd“ - „Basel“ 3:3

16 min. [1 - 0] D.Welbeck, 17 min. [2 - 0] D.Welbeck, 58 min. [2 - 1] F.Frei, 60 min. [2 - 2] A.Frei, 76 min. [2 - 3] A.Frei (iš 11 m. baudinio),90 min. [3 - 3] A.Young

Galačio „Otelul“ - Lisabonos „Benfica“ 0:1

41 min. [0 - 1] B.Cesar

D grupė:

„Lyon“ - Zagrebo „Dinamo“ 2:0

23 min. [1 - 0] B.Gomis, 42 min. [2 - 0] B.Kone

Madrido „Real“ - Amsterdamo „Ajax“ 3:0

25 min. [1 - 0] C.Ronaldo, 41 min. [2 - 0] Kaka, 49 min. [3 - 0] K.Benzema