0

Europos čempionato antrojo etapo E grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė 96:69 (21:22, 18:16, 29:10, 28:21) sutriuškino Prancūzijos krepšininkus ir užėmė pirmąją vietą. Prancūzai E grupėje liko antri.

Įdomu tai, kad šiame mače prancūzų gretose nežaidė lyderiai Joakimas Noah ir Tony Parkeris. Tikėtina tai įvyko todėl, kad prancūzai norėjo pralaimėti ispanams, kad pusfinalyje išvengtų galimos akistatos su lietuviais.

Prancūzai sugebėjo varžovams priešintis pusę mačo ir po dviejų kėlinių turėjo vos vieno taško deficitą - 38:39. Visgi po pertraukos ispanai laimėjo trečiąjį ketvirtį net 29:10 ir sutriuškino varžovus.

Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro pelnė 16 taškų (4/4 tritaškiai), Rudy Fernandezas - 15 (3/4 tritaškiai, 6 rez. perd.), Pau Gasolis - 11, Felipe Reyesas ir Serge'as Ibaka pridėjo po 10 taškų.

Prancūzams Kevinas Seraphinas įmetė 18 taškų (19 min.), Ali Traore - 16, Nando de Colo - 10 (5/13 metimai), Nicolas Batumas surinko 9 taškus.