Vengrijoje besibaigiančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje finale sekmadienį Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalius.

Lietuvos irkluotojai finale distanciją įveikė per 37,101 sek. ir antrąją vietą užėmusius rusus Viktorą Melantjevą bei Nikolajų Lipkiną pranoko 0,312 sek.

Bronzą iškovojo baltarusiai Dmitrijus Rabčenka ir Aleksandras Vovčeckis (+0,498 sek.).

Penkiskart Europos čempionai R. Labuckas ir T. Gadeikis pasaulio čempionais tapo trečius metus iš eilės.

Vienviečių kanojų finale Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas finišavo penktas (39,879 sek.).

Vienviečių baidarių B finale (10-18 vietos) Egidijus Balčiūnas užėmė ketvirtąją vietą (36,583 sek.) ir galutinėje įskaitoje liko 13-as.

Dviviečių baidarių C finale (19-27 vietos) Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas finišavo treti (33,129 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.