Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno stadione – Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Alytiškis, 24 metų amžiaus bėgikas Rytis Sakalauskas, pasiekė Lietuvos rekordą – 100 m nubėgo per 10.18 sek.

Šis rezultatas – A lygio normatyvas, sportininkui duris atveriantis į pasaulio čempionatą ir olimpines žaidynes. Dar vieną medalį R. Sakalauskas iškovojo su Lietuvos studentų rinktine, kuri 4 x 100 m distanciją įveikė per 40.55 sek., antras liko Panevėžys (43.36), trečias – Alytus (44.78).

5000 m bėgime antrą vietą pelnė Alytui ir Vilniui atstovaujanti Vaida Žūsinaitė (17:09.71). Dar viena alytiškė, atstovaujanti, tiek Dzūkijos, tiek Lietuvos sostinei, Gabija Rasiukevičiūtė startuos 1500 m bėgime.

Alytaus lengvaatlečiai Marius Bagdonas, Naglis Sakalauskas, Ignas Slančiauskas, Rytis Sližauskas išmėgino 100, 200 m distancijas. Artūras Vismolekas bėgs 800 m, Povilas Raguckas 1500 m. Eimantas Margelis pasirodys šuolių sektoriuje.