Amsterdame (Olandija) vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate šeštadienį Lietuvos atstovė Donata Vištartaitė laimėjo antrąjį vienviečių valčių pusfinalio plaukimą ir pateko į finalą.

Nugalėtojos titulą ginanti lietuvė 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 28,51 sek.

Vaikinų vienviečių valčių pusfinalio plaukime R. Maščinskas užėmė antrąją vietą ir taip pat iškopė į finalą.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionas nuotolį įveikė per 6 min. 53,60 sek. ir nusileido tik Vokietijos atstovui Hubertui Trzybinski, 6.51,99.

Į vaikinų porinių dviviečių finalą iškopė Gytis Ruzgys ir Mykolas Masilionis. Jie pusfinalio plaukime taip pat finišavo antri (6.19,35 sek.).

Vaikinų keturviečių be vairininko B finale (7-12 vietos) kovos Mantas Lideika, Rokas ir Dovydas Balsiai bei Marius Ralickas, porinių keturviečių C finale (13-15 vietos) dalyvaus Tomas Čaikauskas, Petras Maciulevičius, Kęstutis Juozėnas ir Vytautas Butkus, o dviviečių be vairininko D finale (19-22 vietos) irkluos Tomas Vintilas ir Dominykas Bernotas.