0

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio 125-ojo Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 14,6 mln. svarų, vyrų vienetų varžybų pusfinalyje penktadienį antroji pasaulio raketė 24-erių metų serbas Novakas Djokovičius 7:6 (7-4), 6:2, 6:7 (9-11), 6:3 nugalėjo 19-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Mačas truko 3 val. 7 min.

N. Djokovičius Vimbldono turnyro finale žais pirmą kartą. Patekęs į finalą, Serbijos tenisininkas taip pat užsitikrino pirmąją vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge.

Kitame pusfinalyje pirmoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 5:7, 6:2, 6:2, 6:4 nugalėjo ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimantį 24-erių metų britą Andy Murray.

Mačas truko 3 val.

R. Nadalis Vimbldono turnyro finale žais penktą kartą. 2008 ir 2010 metais ispanas tapo šio turnyro nugalėtoju.