0

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio 125-ojo Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 14,6 mln. svarų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį trečioji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Rogeris Federeris 6:3, 7:6 (7-3), 4:6, 4:6, 4:6 pralaimėjo 19-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 26-erių metų prancūzui Jo-Wilfried Tsonga.

Mačas truko 3 val. 8 min.

Jo-Wilfried Tsonga į Vimbldono turnyro pusfinalį iškopė pirmą kartą. Jis dėl kelialapio į finalą kovos su antrąja pasaulio rakete 24-erių metų serbu Novaku Djokovičiumi, kuris po 2 val. 41 min. trukusios kovos 6:2, 3:6, 6:3, 7:5 nugalėjo 18-metį Australijos atstovą Bernardą Tomičių.

158-oji pasaulio raketė B. Tomičius tapo jauniausiu tenisininku nuo 1986 metų, pasiekusiu Vimbldono turnyro ketvirtfinalį.

Pirmoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis ketvirtfinalyje 6:3, 6:3, 5:7, 6:4 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 29-erių metų amerikietį Mardy Fishą (9).

Dukart Vimbldono turnyro nugalėtojas (2008 ir 2010 metais) R. Nadalis pusfinalyje žais su ketvirtąja pasaulio rakete 24-erių metų britu Andy Murray. Didžiosios Britanijos tenisininkas trečiadienį 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo 29-erių metų ispaną Feliciano Lopezą, kuris pasaulio reitinge yra 44-as.