Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų atskiro starto lenktynes penktadienį Utenoje laimėjo Gediminas Bagdonas. Belgijos komandai „An Post Sean Kelly“ atstovaujantis 25–erių metų dviratininkas 35 km distanciją, lyjant lietui, įveikė per 43 min. 28,19 sek.

G. Bagdonas šalies atskiro starto lenktynių čempionu tapo po ketverių metų pertraukos.

Antrąją vietą užėmė Ramūnas Navardauskas („Garmin–Cervelo“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 42,03 sek. Trečias liko Evaldas Šiškevičius („La Pomme Marseille“), nugalėtojui pralaimėjęs 1 min. 7,27 sek.

Ketvirtąją vietą užėmė Darijus Džervus, penktąją – Aurimas Varna, šeštąją – Vladimiras Kokarevas, septintąją – Justas Klimavičius, o aštuntąją – Eimantas Gudiškis.