Dvigubu dubliu - pelnė 14 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 kamuolių - trečiadienį pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, o antrąją vietą Centriniame pogrupyje bei Rytų konferencijoje užimanti jo Klivlendo "Cavaliers" (36 pergalės ir 25 pralaimėjimai) ekipa svečiuose po pratęsimo 101:97 (34:24, 18:26, 18:20, 23:23, 8:4) nugalėjo pogrupio ir Rytų konferencijos lyderius Detroito "Pistons" (37/22) krepšininkus.

Be to, lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei už 6 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.

Per daugiau nei 28 žaidimo minutes (28:10) Ž. Ilgauskas pataikė 7 dvitaškius iš 11.

Sėkmingiausiai "Cavaliers", kuris iškovojo trečią pergalę iš eilės, gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 41 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 16/28, baudos 6/8), 7 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai bei 8 rezultatyvūs perdavimai.

22 taškus į "Pistons" krepšį įmetė Drew Goodenas (10 atkovotų kamuolių), 12 - Larry Hughesas (8), 6 - Aleksandras Pavlovičius (5).

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA lygoje patyrusių arenos šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Richardas Hamiltonas (29 tšk.), Chrisas Webberis (20 tšk.), Chauncey Billupsas (16 tšk.) bei Tayshaunas Prince`as (12 taškų).