Taline vykusio Šiaurės šalių graikų-romėnų imtynių čempionato jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 100 kg klaipėdietis Mantas Knystautas iškovojo aukso medalį.

Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis įveikė tris varžovus.

Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Kristupas Šleiva (42 kg) pelnė sidabro apdovanojimą.

Jaunimo amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė Remigijus Guntis (74 kg) iš Šiaulių rajono. Po dviejų kojos operacijų atsigaunantis Vilius Laurinaitis (96 kg) iškovojo bronzos medalį.

Julius Matuzevičius (84 kg) užėmė penktą vietą, o Artūras Sekus (74 kg) liko dešimtas.

Suaugusiųjų turnyre J. Matuzevičius (84 kg) taip pat buvo penktas. Edgaras Venckaitis (66 kg) užėmė šeštąją, Ramūnas Dagys (60 kg) ir Vilius Laurinaitis (96 kg) - septintąsias, Artūras Sekus (74 kg) - aštuntąją, o R. Guntis (74 kg) - dešimtąją vietas.

Šiaurės šalių čempionate kovojo 231 atletas iš Suomijos, Danijos, Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.