Legendinio puolėjo Ronaldo atsisveikinimo mače San Paule Brazilijos rinktinė minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo Rumuniją.

Vienintelį įvartį 21 minutę pelnė Fredas, pasiuntęs kamuolį į vartus po Neymaro perdavimo.

Ronaldo aikštėje pasirodė sužaidus 30 minučių, o po pirmojo kėlinio, plojant abiejų ekipų futbolininkams ir aistruoliams, buvo išlydėtas iš aikštės.

34 metų futbolininkas per savo įspūdingą karjerą dukart tapo pasaulio čempionu ir triskart - FIFA metų žaidėju.

Per trejas planetos pirmenybes Ronaldo įmušė 15 įvarčių, o iš viso savo šaliai atstovavo 98 kartus ir pasižymėjo daugiau nei 60 sykių. Dukart pasaulio čempionas 1994-2006 metais Brazilijos rinktinei per 97 rungtynes pelnė 62 įvarčius.