Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų pusfinalyje ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė 29-erių metų kinė Na Li 6:4, 7:5 nugalėjo aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimančią 24-erių metų rusę Mariją Šarapovą.

Mačas truko 1 val. 48 min.

Šių metų atvirojo Australijos čempionato („Australian Open“) vicečempionė Na Li tapo pirmąja Kinijos tenisininke, patekusia į „French Open“ turnyro finalą.

Antrąjį kelialapį į finalą iškovojo nugalėtojos titulą ginanti 30-metė italė Francesca Schiavone. Penktąją vietą pasaulio reitinge užimanti tenisininkė pusfinalyje po 1 val. 30 min. trukusios kovos 6:3, 6:3 nugalėjo 11-ąją pasaulio raketę 26-erių metų prancūzę Marion Bartoli.

Moterų vienetų varžybų finalas vyks šeštadienį.