Italijos krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio antrajame susitikime Sienos „Montepaschi“ klubas su dviem lietuviais savų žiūrovų akivaizdoje 85:81 (19:22, 22:14, 21:17, 23:28) įveikė Bolonijos „Canadian Solar“ ekipą su Deividu Gailiumi ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

23 minutes žaidęs Rimantas Kaukėnas pelnė 10 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius ant parketo praleido 24 minutes, per kurias įmetė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/8 baudos metimai), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Lietuvį taškais pranoko tik Bo McCalebbas, kurio sąskaitoje 16.

D.Gailius per 22 žaidimo minutes surinko 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Jaredas Homanas pelnė 19 (11 atk. kam.), Kelvinas Riversas ir Petteri Koponenas pridėjo po 15 taškų.