Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finale Alytuje šeštadienį Panevėžio „Ekrano“ klubas po pratęsimo 4:2 (2:2, 1:2) įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus ir apgynė šių varžybų nugalėtojo titulą.

Po Irmanto Zelmiko (11 min.) ir Karolio Urbaičio (12 min.) įvarčių „Banga“ pirmavo 2:0, tačiau 30-ąją min. „Ekrano“ saugas Ramūnas Radavičius sušvelnino skirtumą. Susitikimo rezultatas tapo lygus 55-ąją min. po taiklaus Egidijaus Varno smūgio.

Per pagrindinį mačo laiką bei pirmąjį pratęsimo kėlinuką komandoms pasižymėti nepavyko, tačiau 107-ąją min. Dušanas Matovičius išvedė Panevėžio komandą į priekį, o 116-ąją min. „Ekrano“ pergalę įtvirtino Andrius Velička.

Daugkartinis šalies čempionas „Ekranas“ LFF taurę iškovojo penktąjį kartą. „Banga“ LFF taurės turnyro finale žaidė pirmą kartą.