Jonui Mačiuliui Italijos krepšinio pirmenybių 29-ojo turo rungtynės susiklostė klaikiai. Taip pat ir Marijono Petravičiaus Milano „Armani Jeans“ klubas 92:74 įveikė Kremonos „Vanoli“, bet realu, kad sezonas J.Mačiuliui baigėsi.

Likus žaisti 9 minutes iki susitikimo pabaigos krepšininkas patyrė kelio traumą. Aikštę puolėjas galėjo palikti tik ant neštuvų, o ant jų J.Mačiulis gulėjo iš skausmo perkreiptu veidu.

„Džiaugiuosi dėl pergalės, bet labai apgailestauju dėl Jono Mačiulio. Tikiuosi, kad jam nenutiko nieko rimto. Viskas paaiškės po tyrimų“, - teigė „Armani Jeans“ vyriausiasis treneris Danas Petersonas. Išsamesni sveikatos tyrimai bus atlikti artimiausiu metu. Po jų paaiškės, kuriam laikui J.Mačiulis iškrito iš rikiuotės.

J.Mačiulis žaidė 24 minutes, pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 kartus ir 3 sykius pažeidė taisykles.

M.Petravičius nugalėtojams per 13 minučių pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 4/5 baud.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Davidas Hawkinsas (6 rez. perd.) ir Masonas Rocca nugalėtojams surinko atitinkamai 17 ir 14 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose žaidusio Earlo Rowlando sąskaitoje - 17 taškų.