Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos penktajame susitikime Čikagos „Bulls“ ekipa namuose 95:83 (32:21, 16:21, 21:26, 26:15) pranoko Atlantos „Hawks“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį - 3:2.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar pirmavo (70:69), bet tuomet „Bulls“ krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir truktelėjo į priekį - 78:70. „Hawks“ išsigelbėjimui dar turėjo 8 minutes, tačiau priartėti prie varžovų nesugebėjo.

Nugalėtojams Derrickas Rose'as pelnė 33 taškus (9 rez. perd.), Luolas Dengas - 23, Keithas Bogansas, Carlosas Boozeris (12 atk. kam.) ir Tajus Gibsonas pridėjo po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Jeffas Teague įmetė 21 tašką, Joshas Smithas - 16, Joe Johnsonas - 15, Zaza Pachulia - 13, Alas Horfordas surinko 12 taškų (10 atk. kam.).