Lenkijoje vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų pirmajame etape Lietuvos atstovai iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Dviviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje triumfavo Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Antrąją vietą finale užėmė Azerbaidžano, o trečiąją – Baltarusijos atstovai. Šioje rungtyje dalyvavo aštuonios įgulos.

Vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje Jevgenijus Šuklinas iškovojo sidabro medalį. Jis nuo nugalėtojo ukrainiečio Jurijaus Čebano atsiliko tik 0,096 sek. R. Labuckas finale finišavo penktas (+0,704). Šioje rungtyje dalyvavo 25 sportininkai.

J. Šuklinas (Eltos nuotr.)J. Šuklinas (Eltos nuotr.)

200 m vienviečių baidarių varžybų A finale Egidijus Balčiūnas finišavo šeštas. B finale aštuntas buvo Rytis Ptašnykas. Jis galutinėje įskaitoje tarp 33 dalyvių liko 17-as. 200 m dviviečių baidarių varžybose Dovilė Sudeikytė ir Roberta Daunoraitė liko priešpaskutinės, aštuntos.

500 m vienviečių baidarių varžybų B finale Andrejus Olijnikas finišavo septintas ir galutinėje įskaitoje tarp 30 dalyvių liko 16-as.