0

Mančesterio „Old Trafford“ stadione trečiadienį paaiškėjo antroji UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro finalo dalyvė.

Atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Anglijos čempionato  lyderė „Manchester United“ 4:1 įveikė Gelzenkircheno „Schalke 04“ klubą iš Vokietijos ir užtikrintai žengė į Čempionų lygos finalą.

Pirmame ekipų susitikime pergalę išvykoje 2:0 iškovojo Anglijos komanda.Bendras abiejų rungtynių rezultatas - 6:1 Mančesterio ekipos naudai.

Trečiadienio rungtynėse po pirmo kėlinio „Man Utd“ pirmavo 2:1. 26 minutę įvartį pelnė Antonio Valencia, 31-ąją skirtumą padvigubino Darronas Gibsonas, o 35 min. santykį sušvelnino Jose Manuelis Jurado.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė - aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimą ir pridėjo dar du įvarčius – dukart pasižymėjo Andersonas (72 min.  ir 75 min.).

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai UEFA Čempionų lygos finale gegužės 28 dieną Londono „Wembley“ stadione susigrums su ispanų „Barcelona“ ekipa, pusfinalyje iš tolesnės kovos eliminavusi Madrido „Real“ futbolininkus.