Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio šeštosiose rungtynėse pirmadienį „San Jose Sharks“ komanda svečiuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:1, 1:2; 1:0) įveikė „Los Angeles Kings“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 22 sek., įmušė Joe Thorntonas.

Nugalėtojų gretose per pagrindinį susitikimo laiką pasižymėjo Kyle'as Wellwoodas (23 min.), Jasonas Demersas (37) ir Dany Heatley (49). „Kings“ ekipai įvarčius pelnė Justinas Williamsas (34), Ryanas Smythas (41) ir Trevoras Lewisas (52).

Rytų konferencijoje „Tampa Bay Lightning“ komanda namuose 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) įveikė „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkus ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 3-3. Lemiamos, septintosios, rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Pitsburge.

Pirmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Tampa Bay Lightning“ (5) - „Pittsburgh Penguins“ (4) 4:2 (1:1, 1:0, 2:1). Serija 3-3.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Los Angeles Kings“ (7) - „San Jose Sharks“ (2) 3:4, po pratęsimo (0:0, 1:2, 2:1; 0:1). 2-4.