Ispanijos čempionate tęsiasi 33-ojo turo mačai. Centrinis Šv. Velykų vakaro mačas buvo žaidžiamas tarp vietos „Sevilla„ ir svečių „Villarreal“ futbolininkų.

Pirmasis įvartis Sevilijoje krito 9-ą minutę, kuomet Ivanas Rakitičius tiksliu baudos smūgiu nuginklavo svečių vartininką Diego Lopezą, kuris tik akimis palydėjo skriejantį kamuolį.

Kitas šio mačo įvartis buvo pelnytas sužaidus dar penkias minutes, kai po tolimo Diego Perotti perdavimo Alvaro Negredo vienu lietimu perkėlė kamuolį per „geltonųjų submarinų" vartininką.

Antrame rungtynių kėlinyje, tiksliau jo pradžioje, kur kas geriau atrodė svečiai, kurie 56-ą minutę rezultatą sušvelnino, kai pasižymėjo Carlosas Marchena, bet jau po šešių minučių Romaricas atstatė šeimininkų turėtą dviejų įvarčių persvarą.

73-ą minutę po Santi Cazorla atlikto perdavimo tiksliu smūgiu iš maždaug penkiolikos metrų pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs Giuseppe Rossi, bet tai buvo paskutinis mačo įvartis ir pergalę šventė šeimininkai.

Tuo tarpu įtikinamą pergalę namuose iškovojo Madrido „Atletico„ komanda. Madridiečiai po nesunkios kovos rezultatu 4-1 nugalėjo Valensijos „Levante“ futbolininkus.

Visi rezultatai:

„Sevilla„ 3 - 2 „Villarreal“

9' [1 - 0] Ivan Rakitic, 14' [2 - 0] Alvaro Negredo, 56' [2 - 1] Carlos Marchena, 62' [3 - 1] Romaric, 73' [3 - 2] Giuseppe Rossi, 85' Carlos Marchena („Villarreal")

„Atletico Madrid„ 4 - 1 „Levante“

19' [1 - 0] Mendes Trindade Elias, 39' [1 - 1] Felipe Caicedo (11 m.), 50' [2 - 1] Sergio Aguero, 70' [3 - 1] Sergio Aguero (11 m), 84' [4 - 1] Gustavo Adolfo Munua (į savus vartus)

„Sporting Gijon„ 1 - 0 „Espanyol“

70' [1 - 0] Nacho Novo

„Racing Santander„ 1 - 2 „Malaga“

32' [0 - 1] Julio Baptista, 35' [0 - 2] Sebastian Fernandez, 73' [1 - 2] Markus Rosenberg

„Mallorca„ 2 - 0 „Getafe“

25' [1 - 0] Jose Carlos Nunes, 67' [2 - 0] Akihiro Ienaga

„Hercules„ 1 - 0 „Deportivo La Coruna“

59' [1 - 0] Tiago Filipe Gomes