Vilniuje vykusiame Europos kiokušin karatė čempionate Lietuvos atstovai iškovojo net 14 medalių – 4 aukso ir po 5 sidabro bei bronzos.

Moterų varžybose šeštadienį aukso medalius iškovojo Rita Pivoriūnaitė (svorio kategorija iki 55 kg), Inga Mikštaitė (iki 65 kg) ir Margarita Čiuplytė (per 65 kg). Beje, R. Pivoriūnaitė finale įveikė Rūtą Brazdžionytę.

Vyrų varžybose šeštadienį auksą iškovojo Donatas Imbras (per 90 kg). Jis finale nugalėjo Luką Kubilių ir penktą kartą tapo Europos čempionu.

Sidabro medalius pelnė ir Andžejus Milevskis (iki 80 kg) bei Andrius Miseckas (iki 70 kg)

Bronzos medaliai atiteko Eimantei Leliukaitei (iki 65 kg), Orestui Procui (iki 80 kg), Dariui Gudauskui ir Mindaugui Povilioniui (abu – iki 90 kg) bei Andriui Draugeliui (per 90 kg).

Kata (technikos demonstravimo) rungtyje penktadienį sidabro medalį iškovojo Raimundas Paškauskas.

Pernai Europos čempionate Ispanijoje Lietuvos atstovai iškovojo dvylika medalių.