Sekmadienio „Formulės–1“ Kinijos „Grand Prix“ lenktynes iš pirmosios pozicijos pradės vokietis Sebastianas Vettelis.

„Red Bull“ komandos pilotas per kvalifikacines lenktynes šeštadienį 0,7 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį britą Jensoną Buttoną iš „McLaren“, praneša naujienų agentūra AFP.

Čempiono titulą ginantis 23 metų S. Vettelis ratą įveikė per 1 minutę 33,706 sekundes, J. Buttono laikas – 1 minutė 34,421 sekundės.

Iškovojęs pirmąją poziciją, S. Vettelis tapo „F-1“ pirmuoju lenktynininku po Michaelio Schumacherio, startuosiančiu priešakyje per visus tris pirmuosius sezono etapus. Vokiečiui tai pavyko padaryti 2004 metais.

Ketvirtąją vietą kvalifikacijoje užėmė vokietis Nico Rosbergas iš „Mercedes“, penktas liko dukart pasaulio čempionas ispanas Fernando Alonso iš „Ferrari“.

Vėl nepasisekė S. Vettelio komandos draugui Markui Webberiui, kuris užėmė 18 vietą ir nuo nugalėtojo atsiliko beveik 3 sekundėmis.