Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį „San Jose Sharks“ komanda namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0; 1:0) įveikė „Los Angeles Kings“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 14 min. 44 sek., įmušė Joe Pavelski.

Per pagrindinį susitikimo laiką nugalėtojų gretose pasižymėjo Dany Heatley (1 min.) ir Loganas Couture (31).

„Kings“ ekipai įvarčius pelnė Dustinas Brownas (28) ir Justinas Williamsas (37).

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl San Chosė.

Rytų konferencijos pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse „Montreal Canadiens“ ledo ritulininkai svečiuose 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo „Boston Bruins“ ekipą.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Brianas Gionta (3, 57). „Canadiens“ vartininkas Carey Price'as atrėmė 31 varžovų metimą.

Pergale atkrintamąsias varžybas pradėjo ir „Buffalo Sabres“ komanda. Ji išvykoje 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė Patrickas Kaleta (46).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

„Boston Bruins“ (3) - „Montreal Canadiens“ (6) 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Serija 0-1.

„Philadelphia Flyers“ (2) - „Buffalo Sabres“ (7) 0:1 (0:0, 0:0, 0:1). 0-1.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„San Jose Sharks“ (2) - „Los Angeles Kings“ (7) 3:2, po pratęsimo (1:0, 1:2, 0:0; 1:0). 1-0.