Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ (57 ir 24) komanda, kuri išvykoje 98:90 (28:23, 34:23, 17:21, 19:23) įveikė Atlantos „Hawks“ (44 ir 37) klubą.

Ši pergalė užtikrino „Heat“ antrąją vietą Rytų konferencijoje, nes pagrindiniai jų persekiotojai Bostono „Celtics“ krepšininkai 94:95 nusileido Vašingtono „Wizards“.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.

Vidurio puolėjas pasižymėjo ir tuo, kad ketvirtajame kėlinuke likus žaisti 3 minutes ir 28 sekundes po sėkmingos Zaza Pachulia atakos sviedė kamuolį tiesiai gruzinui į nugarą, už ką buvo nubaustas technine pražanga ir išvarytas iš aikštelės.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas įmetė 34 taškus (10 atk. kam. 7 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as - 21, Chrisas Boshas - 15 (9 atk. kam.), Mike'as Bibby pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems Joshas Smithas surinko 17 taškų, Jamalas Crawfordas - 13, Marvinas Williamsas - 11, Joe Johnsono Jeffo Teague sąskaitose - po 10 taškų.

Ž.Ilgausko nesportiškas elgesys nuo 2.30 minutės.