Šiauliuose vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro, skirto Aivarui Balžekui atminti, kvalifikacinės varžybos nebuvo sėkmingos lietuviams. Julius Gotovskis tapo vieninteliu Lietuvos tenisininku, iškovojusiu teisę varžytis pagrindiniame varžybų etape.

Pirmame kvalifikacinio turnyro mače J.Gotovskis 6:4 6:3 įveikė Eimantą Gruzdą, o lemiamame susitikime 6:4 6:4 nugalėjo baltarusį Andrejų Novikovą.

Rytoj prasidėsiančiame pagrindiniame turnyre kovos 5 Lietuvos tenisininkai ir 6 tenisininkės.

Šiais metais ITF “Aivaro Balžeko atminimo taurės" turnyrui suteikė antrą kategoriją - tokio aukšto įvertinimo neturi jokios kitos Lietuvoje ar kaimyninėse valstybėse rengiamos tarptautinės jaunių teniso varžybos.