Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Kauno „Charlie pizza“ kiek netikėtai net 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Vilniaus „Vanvitą“ ir sugrįžo į kovą dėl teisės žaisti finaliniame ketverte, praneša hockey.lt.

Kauniečiai Vilniuje į priekį išsiveržė jau 4 minutę ir nuolat didino persvarą. „Vanvita“ neįvertino varžovų ir rezultatą sušvelnino tik iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms. „Charlie pizzai“ pralaimėjimas šiose rungtynėse iki minimumo būtų sumažinęs šansus kovoti dėl teisės žaisti finaliniame ketverte. Po pergalės „picų kepėjai“ grįžta į kovą dėl pirmųjų trijų diviziono vietų, suteikiančių teisę kautis dėl patekimo į finalinį ketvertą.

„Charlie pizza“: Karolis Šveikauskas 3, Marius Stančiauskas, Erminas Gutauskas po 1 įvartį. „Vanvita“: Vaidas Juknevičius 1 įvartis.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                 9 8 0 0 1  48:30   24

2. Vilniaus „Vanvita“            9 4 0 0 5  36:39   12

3. Kėdainių LRK                  8 3 1 0 3  36:35   11

4. Kauno „Charlie Pizza“         9 3 0 1 5  31:37   10

5. Kauno LRK                     9 3 0 0 6  37:46    9

„Grifai“ sausai įveikė „Lederą“

Vakarų diviziono „A – B“ grupės varžybose Kretingos „Grifai“ rezultatu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) įveikė Mažeikių „Lederą“, tačiau šį pergalė kretingiškiams tebuvo menka moralinė paguoda – klubas jau prarado galimybes patekti į pirmąjį Vakarų diviziono penketuką, kuris pratęs kovą dėl apdovanojimų.

„Grifai“ pusę pirmojo kėlinio ieškojo kelių prie varžovų vartų, o vėliau pelnę du įvarčius leido sau atsipalaiduoti. Rungtynių pabaigoje nuvarginę varžovus kretingiškiai pridėjo dar du taiklius smūgius ir šventė trečiąją pergalę sezone.

„Grifai“: Igoris Kuzminovas 3, Vladimiras Bogdanovičius 1 įvartis.

Gargždų „Ledžinga“ kiek netikėtai rezultatu 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) įveikė sėkmingai lygoje rungtyniavusią ir į pirmąjį diviziono penketuką pretendavusią Plungės LRK komandą, kuri po nesėkmės komplikavo šansus žaisti stipriausiųjų penkete.

„Ledžinga“: Romanas Saričevas, Kęstutis Grimalis. Valdas Dvarionas po 1 įvartį. LRK: Gediminas Grinius, Vaclovas Ruibys po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“             9 0 0 0 8    2:87   0

Rytų diviziono „B“ grupėje Vilniaus „Hockey punks“ net 4:17 (1:5, 2:7, 1:5) nusileido Vilniaus „Meteoro“ komandai ir toliau lieka diviziono autsaideriais.

Vos vieną pergalę sąskaitoje turintys „pankai“ demonstruoja vis labiau prastėjantį žaidimą ir komandos varžovai gerinasi statistinius rodiklius. „Meteoras“ išnaudojo progą po pergalės pakilti į trečiąją diviziono vietą.

„Hockey punks“: Andrius Galvelis 3, Linas Jakas 1 įvartis. „Meteoras“: Elvinas Malcius, Modestas Malcius po 3, Aleksandras Mešavkinas, Andrejus Ščesnovičius, Gintautas Bulauka po 2, Tomas Vaškevičius, Raimondas Vaškevičius, Rytis Vasiliauskas, Robertas Grinius, Mantas Buika po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           9 7 0 1 1   39:24   22

2. Vilniaus „Ober-Haus“          9 6 1 0 2   39:20   20

3. Vilniaus „Meteoras“           8 4 0 1 3   47:28   13

4. Vilniaus „Vilkai“            10 3 1 0 6   26:43   11

5. Vilniaus „Hockey Punks“      10 1 0 0 9   24:56    3