0

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų finale šeštadienį susitiks trečioji pasaulio raketė 27-erių metų belgė Kim Clijsters ir 11-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti 28-erių metų kinė Na Li.

Kinijos tenisininkė pusfinalyje ketvirtadienį po 2 val. 35 min. trukusios kovos 3:6, 7:5, 6:3 įveikė pirmąją pasaulio raketę 20-metę danę Caroline Wozniacki. Iki šiol nei vienam Kinijos atstovui nebuvo pavykę patekti į „Grand Slam“ turnyro vienetų varžybų finalą.

Buvusi pirmoji pasaulio raketė K. Clijsters pusfinalyje per 1 val. 13 min. 6:3, 6:3 nugalėjo antrąją vietą pasaulio reitinge užimančią 26-erių metų rusę Verą Zvonariovą.

K. Clijsters „Australian Open“ finale žais antrą kartą. 2004-aisias ji kovoje dėl nugalėtojos titulo pralaimėjo savo tėvynainei Justine Henin.