0

Solidžią pergalę Eurolygos turnyre iškovojo ir pirmąją C grupės poziciją užsitikrino du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi" (8/1) ekipa, kuri savo aikštelėje 94:65 (27:14, 22:16, 23:19, 22:16) įveikė Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujamą Stambulo „Fenerbahce Ulker" (6/3) komandą.

Nors prieš šias rungtynes buvo laukiama atkaklios dvikovos, intrigos aikštelėje neliko jau pirmajame kėlinyje. Po pirmųjų dešimties minučių Italijos čempionų pranašumas jau buvo dviženklis (27:14), o antrajame kėlinyje skirtumas priartėjo prie dvidešimties taškų ribos.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau niekas nesikeitė. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkų persvara jau buvo triuškinanti (83:55), o rungtynes „Montepaschi" komanda laimėjo rezultatu 94:65.

22 minutes aikštelėje praleidęs Rimantas Kaukėnas pelnė 13 (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 1/1) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Kšyštofas Lavrinovičius per 25 minutes į varžovų krepšį įmetė 10 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 2/9, baudos 2/2) taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei surinko 17 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų gretose žaidęs Darjušas Lavrinovičius per 19 minučių surinko 11 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/2, baudos 4/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei išprovokavo 6 pražangas. Lietuvio sąskaitoje 21 naudingumo balas.

„Montepaschi": B.McCalebbas 22 (7 rez. perd., 34 naud. bal.), D.Mossas 15, R.Kaukėnas 13, K.Lavrinovičius 10, M.Rakovičius ir Sh.Stonerookas – po 9.

„Fenerbahce Ulker": D.Lavrinovičius ir M.Tomas – po 11, O.Savas 10, O.Onanas 8.