0
TV3

Pirmadienį sužaistose paskutinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XV turo rungtynėse pirmąjį įvartį atstovaudamas „Valencia“ ekipai įmušė Marius Stankevičius, tačiau „šikšnosparniai“ savų žiūrovų akivaizdoje apmaudžiai prarado du taškus dvikovoje su Pamplonos „Osasuna“ vienuolike.

Lietuvis padvigubino šeimininkų persvarą iki 2:0, kuomet pirmojo kėlinio viduryje po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis suskubo prie kamuolio ir griūdamas stipriu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Ricardo.

Nors Valensijos komanda prieš antrąjį kėlinį pirmavo rezultatu 3:1, tačiau išbarstė turėtą pranašumą – teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias 3:3. Po šio mačo „Valencia“ liko penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Osasuna“ pakilo į penkioliktąją poziciją.

"Valencia" 3 - 3 Pamplonos "Osasuna"

24' [1 - 0] R. Soldado, 32' [2 - 0] M. Stankevičius, 40' [2 - 1] F.T.B. Juanfran, 42' [3 - 1] A. Aduriz, 60' [3 - 2] M. Flano, 87' [3 - 3] C.R. Aranda.