UEFA Čempionų lygoje antradienį vakare sužaistos aštuonerios rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo „Roma“ klubas, namie atsitiesęs po dviejų praleistų įvarčių bei 3–2 įveikęs Miuncheno „Bayern“.

Italijos ekipai pergalė leido praktiškai užsitikrinti vietą kitame etape. „Bayern“ futbolininkai dėl vietos tarp stipriausiųjų taip pat gali būti ramūs.

Mario Gomezas prieš didžiąją pertrauką suteikė Vokietijos klubui solidų pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje Marco Borriello ir Daniele De Rossi atstatė pusiausvyrą, o pergalę išplėšė veteranas Francesco Totti, realizavęs 11 metrų baudinį.

„Bayern“ išliko pirmoje grupės vietoje su 12 taškų, „Roma“ turi trimis mažiau ir žengia antroje pozicijoje.

Galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas susikomplikavo Londono „Arsenal“ klubas, išvykoje kiek netikėtai 0–2 pralaimėjęs „Braga“ ekipai.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Matheusas – 83 minutę jis pasiuntė kamuolį į tinklą po tolimo perdavimo, o prieš pat finalinį švilpuką įtvirtino pranašumą.

Kiek anksčiau „Arsenal“ futbolininkai atrodytu pelnytai prašė 11 metrų baudinio, tačiau vietoje jo Carlosas Vela buvo įspėtas už pražangos simuliavimą.

Visi antradienio rezultatai:

E grupė

„Roma“ – Miuncheno „Bayern“ 3:2

33 min. [0 – 1] M.Gomez, 39 min. [0 – 2] M.Gomez, 49 min. [1 – 2] M.Borriello, 81 min. [2 – 2] D.De Rossi, 84 min. [3 – 2] F.Totti (iš 11 m. baudinio).

„Basel“ 1 – 0 „Cluj“

15 min. [1 – 0] F.Almerares, 88 min. iš aikštės pašalintas F.Piccolo („Cluj“).

F grupė

Maskvos „Spartak“ – „Marseille“ 0:3

18 min. [0 – 1] M.Valbuena, 54 min. [0 – 2] L.Remy, 68 min. [0 – 3] Brandao, 64 min. iš aikštės pašalintas Welliton („Spartak“).

Londono „Chelsea“ – „Zilina“ 2:1

19 min. [0 – 1] B.Bello, 51 min. [1 – 1] D.Sturridge, 86 min. [2 – 1] F.Malouda.

G grupė

Amsterdamo „Ajax“ – Madrido „Real“ 0:4

36 min. [0 – 1] K.Benzema, 44 min. [0 – 2] A.Arbeloa 70 min. [0 – 3] C.Ronaldo, 81 min. [0 – 4] C.Ronaldo, 87 min. iš aikštės pašalintas X.Alonso („Real“), 90 min. iš aikštės pašalintas S.Ramos („Real“).

„Auxerre“ – „Milan“ 0:2

65 min. [0 – 1] Z.Ibrahimovic, 90 min. [0 – 2] Ronaldinho.

H grupė

„Braga“ – Londono „Arsenal“ 2:0

83 min. [1 – 0] Matheus, 90 min. [2 – 0] Matheus.

Belgrado „Partizan“ – Donetsko „Shakhtar“ 0:3

52 min. [0 – 1] T.Stepanenko, 59 min. [0 – 2] Jadson, 68 min. [0 – 3] Eduardo.