Sekmadienį Kauno sporto halėje vykusiame "LMKL Žvaigždžių dienos 2007" renginyje Lietuvos moterų krepšinio lygos žvaigždžių rinktinė tris kėlinius po 8 minutes trukusiame mače 54:32 (20:5, 14:11, 20:16) nugalėjo "Superberniukų" komandą.

12 taškų nugalėtojoms pelnė bei naudingiausia žaidėja buvo pripažinta Katie Douglas (Vilniaus TEO).

11 taškų į vyrų komandos krepšį įmetė Daina Staugaitienė (Klaipėdos "Lemminkainen"), po 8 - Sandra Baliutavičiūtė (Kauno "Laisvė") ir Ligita Kinkevičienė (Marijampolės "Arvi"), 7 - Willnet Crockett ("Arvi"), 4 - Lina Dambrauskaitė ("Laisvė"), po 2 - Sandra Valužytė (TEO) bei Rima Mileškienė ("Lemminkainen").

Pralaimėjusiųjų vyrų gretose naudingiausiu buvo pripažintas 10 taškų įmetęs Seimo narys Gintaras Steponavičius.

8 taškus pelnė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas Rimas Kurtinaitis, po 4 - TV projektų komisijos narys Gintaras Svistunavičius ir dainininkas Vilius Tarasovas, po 2 - verslininkas Ignas Staškevičius, šou verslo atstovas Algis Ramanauskas-Greitai bei parlamentaras Antanas Bosas.

Rankos traumą šiame renginyje patyrė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (TEO).

Tritaškių metimo ("LMKL snaiperės") konkursą po trejų metų pertraukos laimėjo Rima Valentienė (TEO), finale 19:18 įveikusi "Laisvės" gynėją Mildą Sauliūtę, kuriai atrankos varžybose pavyko surinkti 23 taškus.

Konkurso finale svečio teisėmis dalyvavusio Vilniaus "Sakalų" vyriausiojo trenerio R. Kurtinaičio sąskaitoje - 16 taškų.