Įtikinamą pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Milano „Armani Jeans“ (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipa, kuri svečiuose 80:69 (23:14, 21:14, 22:15, 14:26) įveikė Roberto Javtoko atstovaujamą Valensijos „Power Electronics“ (1/3) komandą.

Puikias rungtynes sužaidęs Jonas Mačiulis nugalėtojams per 30 minučių surinko 26 (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 2/4, baudos 4/6) taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Ne ką prasčiau žaidęs Marijonas Petravičius per 25 minutes pelnė 18 (dvitaškiai 7/9, baudos 4/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 4 kartus prasižengė.

17 taškų prie pergalės pridėjo Davidas Hawkinsas.

29 minutes rungtyniavęs Robertas Javtokas į italų krepšį įmetė 7 (dvitaškiai 3/3, baudos 1/4) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 2 pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Rafa Martinezas pralaimėjusiems pelnė 15, Jeremy Richardsonas ir Florentas Pietrusas - po 12, Nando De Colo - 10 taškų.