0

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų diviziono rungtynės tarp Šiaulių „Ledo linijos“ ir Klaipėdos „Kirų“ komandų baigėsi triuškinama Šiaulių klubo pergale ir abipusėmis muštynėmis.  „Ledo linija“ nugalėjo rezultatu 5:1 (3:0, 0:0, 2:1), praneša hockey.lt.

Dviem legionieriais iš Latvijos pasistiprinę šiauliečiai už pergalę dėkingi Raičiui Brinecsui ir Elvijui Trankaliui, kurie cementavo „Ledo linijos“ žaidimą. Pirmajame kėlinyje pelnę tris įvarčius be atsako, aikštelės šeimininkai nusiramino, ir antrajame kėlinyje leido varžovams dažniau svečiuotis savo aikštelės pusėje.

Trečiajame kėlinuke „Kirai“ ėmė žaisti agresyviau ir nuolat kūnu stabdė didžiulį teritorinį pranašumą turėjusius varžovus. Aikštelėje daugėjo mikrodvikovų, o viena jų virto abipusėmis muštynėmis. „Kirai“ niekaip negalėjo sustabdyti varžovų lyderį Raitį Brinecsą ir ėmėsi auklėti jį kumščiais. Nikolajus Severinčikas už smūgį varžovui lazda į šalmą gavo keletą smūgių kumščiais atgal, tačiau ir pats neliko skolingas. Abu mušeikos buvo pasodinti ant prasižengusiųjų suolo.

Komandos draugų pavyzdį perėmė Elvijsas Trankalis ir klaipėdietis Maksimas Fediukinas, kurie apsikumščiavo jau po rungtynių, tačiau per komandų atsisveikinimo rikiuotę ekipos suvaldė aistras ir išsiskyrė draugiškai.

Šiaulių „Ledo linija“ – Klaipėdos „Kirai“ 5:1 (3:0, 0:0, 2:1).

„Ledo linija“: Raitis Brinecsas 3, Paulius Šidiškis, Redas Klusas po 1 įvartį. „Kirai“: Maksimas Fediukinas 1 įvartis.

Po pergalės „Ledo linijos“ komanda pakilo į pirmąją Vakarų diviziono vietą ir dėl geresnių įvarčių santykio lenkia Klaipėdos „Sadvitą“.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Ledo linija“         3 3 0 0 0   28:3    9

2. Klaipėdos „Sadvita“           3 3 0 0 0   25:10   9

3. Panevėžio LRK „Olimpas“       1 1 0 0 0    7:1    3

4. Klaipėdos „Skatas-95“         3 2 0 0 1   14:16   6

5. Klaipėdos „Kirai“             3 0 1 0 2    7:15   2

6. Mažeikių „Ledera“             2 0 0 1 1    5:17   1

7. Klaipėdos „Toras“             0 0 0 0 0    0:0    0

8. Kretingos „Grifai“            1 0 0 0 1    2:6    0