Antradienį sužaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Gražią pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo pirmenybių debiutantas Londono „Tottenham“, 3:1 palaužęs čempioną Milano „Inter“.

Pirmajame kėlinyje po puikaus Luka Modričiaus reido kamuolį į tinklą pasiuntė Rafaelis van der Vaartas, o dar vienos puikios progos neišnaudojo Peteris Crouchas, iš arti pasiuntęs kamuolį greta virpsto.

Tiesa, vėliau Anglijos rinktinės puolėjas ištaisė savo klaidą ir po Bale'o perdavimo padvigubino santykį, tačiau svečių viltis atgaivino Samuelis Eto'o, precižiškai tiksliu smūgiu 80 minutę sušvelninęs santykį.

Visgi to nepakako ir „Tottenham“ greitos atakos metu įtvirtino persvarą – įvartį pelnė Romanas Pavlyuchenko.

10–ąjį tašką, kuris, daugelio teigimu, praktiškai garantuoja kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo ir Anglijos vicečempionas „Manchester United“, įtikinamai išvykoje 3:0 įveikęs „Bursaspor“.

D grupėje arti sėkmės yra „Kobenhavn“ ir „Barcelona“ klubai, tarpusavio dvikovą Danijoje baigę lygiosiomis 1“1.

Katalonai pirmavo po tikslaus Lionelio Messi smūgio 31 minutę, tačiau jau netrukus pusiausvyrą atstatė vartininko Victoro Valdeso klaida pasinaudojęs Claudemiras.

A grupė

Londono „Tottenham“ – Milano „Inter“ 3:1

18 min. [1 – 0] R. van der Vaartas, 61 min. [2 – 0] P.Crouchas, 80 min. [2 – 1] S.Eto'o, 89 min. [3 – 1] R. Pavlyuchenko.

Brėmeno „Werder“ – Enšendės „Twente“ 0:2

81 min. [0 – 1] N. Chadilas, 84 min. [0 – 2] L. De Jongas 76 min. iš aikštės pašalintas T. Fringsas („Werder“).

B grupė

Lisabonos „Benfica“ – „Lyon“ 4:3

20 min. [1 – 0] A. Kardecas, 32 min. [2 – 0] F. Coentrao, 43' [3 – 0] J. Garcia, 67 min. [4 – 0] F. Coentrao, 75 min. [4 – 1] Y. Gourcuffas, 85 min. [4 – 2] B.Gomis, 90 min. [4 – 3] D. Lovrenas.

Tel Avivo „Hapoel“ – Gelzenkircheno „Schalke“ 0:0

C grupė

„Bursaspor“ – „Manchester United“ 0:3

48 min. [0 – 1] D. Fletcheris, 73 min. [0 – 2] G. Obertanas, 77 min. [0 – 3] Bebe.

„Valencia“ – Glazgo „Rangers“ 3:0

33 min. [1 – 0] R. Soldado, 71 min. [2 – 0] R. Soldado, 90 min. [3 – 0] T. Costa.

D grupė

Kazanės „Rubin“ – Atėnų „Panathinaikos“ 0:0

„Kobenhavn“ – „Barcelona“ 1:1

31 min. [0 – 1] L. Messi, 32 min. [1 – 1] Caudemiras.