Dohoje (Kataras) vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato, kurio prizų fondą sudaro 4,55 mln. JAV dolerių, „Baltojoje“ grupėje antroji pasaulio raketė 26-erių metų rusė Vera Zvonariova 7:6 (7-4), 6:4 nugalėjo dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimančią 21-erių metų baltarusę Viktoriją Azarenką ir iškovojo antrąją pergalę.

Mačas truko 1 val. 45 min.

Pergale čempionatą pradėjo ketvirtoji pasaulio raketė 27-erių metų belgė Kim Clijsters. Ji „Baltojoje“ grupėje 6:2, 6:3 nugalėjo 25-erių metų serbę Jeleną Jankovič, kuri pasaulio reitinge yra aštunta. Serbijos tenisininkei tai buvo antroji nesėkmė.

„Kaštoninėje“ grupėje antrąją pergalę iškovojo septintąją vietą pasaulio reitinge užimanti 26-erių metų australė Samantha Stosur. Ji 6:4, 6:3 įveikė pirmąją pasaulio raketę 20-metę danę Caroline Wozniacki (1 pergalė/1 pralaimėjimas).

WTA čempionate dalyvauja aštuonios geriausios sezono žaidėjos, suskirstytos į dvi grupes.