Antradienį Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios II turo rungtynės.

Sunkią, tačiau pelnytą pergalę Belgrade iškovojo Londono "Arsenal" klubas, 3–1 nugalėjęs vietos "Partizan".

Baimintasi, kad mačas gali neįvykti dėl šėlstančių sirgalių, bet organizatoriams pavyko išspręsti kilusias problemas.

Svečiai pirmavo po Andrejaus Aršavino įvarčio, bet kiek vėliau realizavęs 11 metrų baudinį pusiausvyrą atstatė Cleo.

Lemiamas mačo momentas įvyko 57 minutę, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Marko Jovanovičius. Nors teisėjo skirto baudinio Aršavinas nesugebėjo realizuoti, 71 minutę Chamakhas, o 84 minutę Squillaci įtvirtino pergalę.

Ankstyvajame mače Maskvos "Spartak" F grupėje be didesnio vargo 3–0 sutriuškino "Zilina" ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

F grupės dvikovoje, kuri, kaip įprasta Rusijai, prasidėjo pora valandų anksčiau nei kiti mačai, šeimininkus į pergalę vedė legionieriai iš Brazilijos – du įvarčius pelnė puolėjas Ari, kartą pasižymėjo saugas Ibsonas.

Kartu su "Chelsea" klubu, kuris Johno Terry ir Nicolaso Anelka įvarčių dėka 2–0 nugalėjo "Marseille", 6 taškus turintys rusai pirmauja turnyrinėje lentelėje. "Zilina" ir Prancūzijos ekipa lieka be taškų.

Rezultatai:

E grupė:

"Roma" 2 – 1 "Cluj"

69' [1 – 0] P.Mexes

71' [2 – 0] M.Borriello

78' [2 – 1] I.A.Rada

"Basel" 1 – 2 Miuncheno "Bayern"

18' [1 – 0] A.Frei

56' [1 – 1] B.Schweinsteiger (iš 11 metrų baudinio)

89' [1 – 2] B.Schweinsteiger

F grupė:

Maskvos "Spartak" 3 – 0 "Zilina"

34' [1 – 0] Ari

61' [2 – 0] Ari

89' [3 – 0] Ibson

Londono "Chelsea" 2 – 0 "Marseille"

7' [1 – 0] J.Terry

28' [2 – 0] N.Anelka (iš 11 metrų baudinio)

G grupė:

Amsterdamo "Ajax" 1 – 1 "Milan"

23' [1 – 0] M.E.Hamdaoui

37' [1 – 1] Z.Ibrahimovic

"Auxerre" 0 – 1 Madrido "Real"

81' [0 – 1] A.Di Maria

H grupė:

"Braga" 0 – 3 Donetsko "Shakhtar"

56' [0 – 1] L.Adriano

72' [0 – 2] L.Adriano

90' [0 – 3] Douglas Costa (iš 11 metrų baudinio)

Belgrado "Partizan" 1 – 3 Londono "Arsenal"

15' [0 – 1] A.Arshavin

33' [1 – 1] Cleo (iš 11 metrų baudinio)

71' [1 – 2] M.Chamakh

82' [1 – 3] S.Squillaci

57' iš aikštės pašalintas M.Jovanovic ("Partizan")

57' A.Arshavin ("Arsenal") nerealizavo 11 metrų baudinio

84' Cleo ("Partizan") nerealizavo 11 metrų baudinio