Niujorke vykstančio „US Open“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų trečiajame rate sekmadienį 2008 metų šio turnyro finalininkas ketvirtoji pasaulio raketė 23-ejų metų britas Andy Murray'us 7:6 (7-3), 6:7 (4-7), 3:6, 3:6 pralaimėjo 27-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 25-erių metų šveicarui Stanislui Wawrinkai.

Mačas truko 3 val. 56 min.

Šveicarijos tenisininkas aštuntfinalyje žais su 22-ąja pasaulio rakete 22-ejų metų amerikiečiu Samu Querrey, kuris sekmadienį 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo 16-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį ispaną Nicolą Almagro.

Trečiojo rato barjerą be vargo įveikė pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis. Jis po 1 val. 59 min. trukusios kovos 6:4, 6:4, 6:2 nugalėjęs 25-erių metų prancūzą Gillesą Simoną, kuris pasaulio reitinge yra 42-as.

R. Nadalis aštuntfinalyje žais su 25-ąja pasaulio rakete ispanu Feliciano Lopezu.

Į aštuntfinalį taip pat iškopė ispanai Fernando Verdasco (ATP 8), David Ferrer (ATP 12) ir Tommy Robredo (ATP 41) bei rusas Michailas Južnas (ATP 14).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje trečioji pasaulio raketė nugalėtojos titulą ginanti belgė Kim Clijsters 6:2, 6:1 nugalėjo serbę Aną Ivanovič (WTA 40) ir ketvirtfinalyje žais su šeštąją vietą pasaulio reitinge užimančia australe Samantha Stosur. Pastaroji sekmadienį 6:3, 2:6, 7:6 (7-2) įveikė rusę Jeleną Dementjevą (12).

Kitame ketvirtfinalio mače kovos ketvirtoji pasaulio raketė amerikietė Venus Williams ir septintąją vietą pasaulio reitinge užimanti italė Francesca Schiavone.

V. Williams aštuntfinalyje 7:6 (7-3), 6:3 įveikė Izraelio atstovę Shahar Peer (WTA 19), o F. Schiavone 6:3, 6:0 nugalėjo rusę Anastasiją Pavliučenkovą (WTA 22).