Jono Kazlausko vadovaujama Graikijos rinktinė C grupėje užėmė tik trečiąją vietą. Kovoje dėl antrosios pozicijos graikai 69:73 (10:20, 20:10, 13:29, 26:14) turėjo pripažinti Rusijos ekipos pranašumą.

Rungtynės klostėsi itin banguotai. Galingai susitikimą pradėjo Davido Blatto auklėtiniai po pirmojo ketvirčio įgijo dešimties taškų persvarą (20:10), tačiau per antrąjį kėlinį visą ją išbarstė.

Tiesa, po pertraukos svarstyklės vėl pasisuko į rusų pusę. Šį kartą graikų situaciją prieš lemiamą mačo dalį buvo kur kas komplikuotesnė – 53:69. Ketvirtajame kėlinyje J. Kazlausko kariaunai pavyko sumažinti deficitą, tačiau atimti pergalės iš Rusijos rinktinės rankų jau nebepavyko.

Aštuntfinalyje rusai susikaus su trečiąją, o graikai – antrąją vietą D grupėje užėmusia komanda. Galimi šių rinktinių varžovai - prancūzai, ispanai ir zelandiečiai.

Rusija: Timofejus Mozgovas 18, Andrejus Vorontsevičius 10, Evgenijus Voronovas 9 (6 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas (5 rez. perd.) ir Aleksandras Kaunas po 8.

Graikija: Sofoklis Schortsanitis 16 (9 atk. kam.), Nikos Zisis 11, Dimitris Diamantidis ir Vassilis Spanoulis – po 8.