Ispanijos rinktinė trečiadienį parodė, kad ją nurašyti dar anksti. Atsigavę po antausio prieš lietuvius, ispanais  91:57 (21:22, 22:10, 29:15, 19:10) sutriuškino Libano rinktinę ir, iškovoję antrąją pergalę, užsitikrino vietą turnyro aštuntfinalyje.

Libaniečai su Ispanijos rinktinės žvaigždėmis kaip lygūs su lygiais žaidė iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet ketvirtąja asmenine pražanga buvo nubaustas į priekį Libano komandą vedęs Jacksonas Vromanas. Natūralizuotas amerikietis blokavo Marco Gasolio metimą, o teisėjui sušvilpus taisyklių pažeidimą už emocijas dar buvo nubaustas ir technine pražanga.

Likę be pagrindinio vidurio puolėjo Libano krepšininkai palūžo, pralaimėjo atkarpą 2:11 ir leido Ispanijos komandai trečiojo kėlinio pradžioje įgyti trylikos taškų pranašumą – 45:32. Likus žaisti tris minutes iki trečiojo ketvirčio pabaigos Sergio Scariolo auklėtinių pranašumas jau siekė 23 taškus (65:39), o prieš lemiamą ketvirtį dar šiek tiek išaugo – 72:47.

Besibaigiant rungtynėms ispanų pranašumas pasiekė trisdešimties taškų ribą (87:57), o susitikimą dabartiniai Europos ir Pasaulio čempionai laimėjo rezultatu 91:57.

Šis Libano pralaimėjimas reiškia, jog jau aiškios visos keturios D grupės komandos, kurios tęs kovą turnyro aštuntfinalyje. Į antrąjį etapą pateko Lietuva, Prancūzija, Ispanija ir Naujoji Zelandija.

Ispanija: M. Gasolis 25 (dvitaškiai 10/15, 8 atk. kam.), F. Vazquezas 15 (8 atk. kam.), A. Mumbru 9, F. Reyesas 8 (9 atk. kam.), R. Fernandezas (7 atk. kam.) ir J. Garbajosa – po 7.

Libanas: J. Vromanas 22 (9 atk. kam.), F. El Khatibas 10, R. Fahedas ir E. Rustomas – po 7.