Sekmadienį dviejų pratęsimų trileryje nukovę serbus, Vokietijos rinktinės krepšininkai nesugebėjo atgauti fizinių jėgų ir pasaulio čempionato trečiojo turo A grupės rungtynėse 43:78 (7:19, 13:19, 11:24, 12:16) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai Australijos rinktinei.

Australai jau nuo pat pirmųjų minučių parodė, kad šiose rungtynėse atkaklios kovos nebus. Sužaidus tris minutes Australijos rinktinė jau turėjo dviženklę persvarą (12:2), kuri didėjo visos pirmosios rungtynių pusės metu.

Po didžiosios pertraukos sužaidus dvi minutes Australijos komandos pranašumas jau buvo triuškinantis (50:25), po trijų ketvirčių jis viršijo trisdešimties taškų ribą (62:31) Per likusį laiką vokiečiams ne tik nepavyko priartėti, bet australai dar labiau nutolo ir iškovojo pergalę rezultatu 78:43.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokas Bradas Newley per 22 aikštelėje praleistas minutes surinko 6 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/5) taškus, atkovojo 5 kamuolius ir 3 sykius pažeidė taisykles. Antrojo kėlinio pabaigoje australas buvo nubaustas technine pražanga.

Buvę „Lietuvos ryto“ žaidėjai rezultatyvumu taip pat neišsiskyrė. Matthew Nielsenas surinko 6 taškus ir atkovojo 4 kamuolius, o Aronas Baynesas pasižymėjo vienu po krepšiu sugriebtu kamuoliu.

Australija: P. Millsas 16 (tritaškiai 4/5, 7 rez. perd.), A. Maričius 15, J. Inglesas 10, D. Andersenas (8 atk. kam.) ir D.Barlow – po 8.

Vokietija: R. Benzingas 11, T. Ohlbrechtas 10, H. Schaffartzikas 7.