Lietuvos atstovas Evaldas Petrauskas Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo aukso medalį.

18-metis lietuvis finale trečiadienį 13:4 nugalėjo australą Brettą Matherį.

Antrajame ir trečiajame raunduose mūsų šalies atstovas pasiuntė australą į nokdauną.

E. Petrauskas pirmojoje kovoje 6:2 nugalėjo vokietį Thomą Vahrenholtą, o pusfinalyje 4:3 įveikė pasaulio jaunimo čempioną indą Krishaną Viką.

Lietuvos atstovas Ričardas Kuncaitis svorio kategorijoje iki 64 kg irgi laimėjo aukso medalį.

Iš Marijampolės kilęs 17-metis lietuvis finale trečiadienį 12:6 nugalėjo venesuelietį Samuelį Zapatą.

Po pirmojo raundo Ričardas pirmavo 4:2. Antrajame raunde Venesuelos boksininkas išlygino rezultatą 4:4, tačiau lietuvis iki raundo pabaigos atitrūko 9:5, o trečiajame raunde dar padidino savo pranašumą. Antrajame raunde R. Kuncaitis pasiuntė varžovą į nokdauną.

R. Kuncaitis pusfinalyje 5:4 įveikė pasaulio jaunimo čempioną ukrainietį Olegą Nekliudovą.

Lietuvos sportininkai Singapūre iš viso iškovojo jau penkis medalius. 18-metis irkluotojas Rolandas Maščinskas pelnė aukso medalį vienviečių valčių irklavimo varžybose, dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė (svorio kategorija iki 63 kg) ir penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius (mišrių komandų varžybos) pelnė bronzos apdovanojimus.