Lenkijoje vykusio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato 200 m distancijoje sekmadienį kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalį.

Lietuvos irkluotojai dviviečių kanojų finale sekmadienį nuotolį įveikė per 36,019 sek. ir antrąją vietą užėmusius rusus Jevgenijų Ignatovą ir Ivaną Štylį aplenkė 0,392 sek.

Bronzos medalius pelnė lenkai Pavelas Skovronskis (Pawel Skowronski) ir Pavelas Baraškevičius (Pawel Baraszkiewicz). Jie nuo nugalėtojų atsiliko 0,532 sek.

Keturiskart Europos čempionai R. Labuckas ir T. Gadeikis pasaulio čempionais tapo antrus metus iš eilės.

200 m distancijoje kanojininkas Jevgenijus Šuklinas buvo šeštas.

Lietuvos irkluotojas vienviečių kanojų finale nuotolį įveikė per 40,101 sek. ir nuo nugalėtojo ruso I. Štylio atsiliko 0,940 sek.

J. Šukliną nuo medalio skyrė 0,148 sek.

Vienviečių baidarių finale 200 m distancijoje Egidijus Balčiūnas liko aštuntas (35,699). Jis nuo nugalėtojo brito Edvardo Makkyverio (Edward McKeever) atsiliko 0,892 sek.

E. Balčiūną nuo medalio skyrė 0,388 sek.

Irkluotojams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – pasaulio čempionato auksas (ELTA nuotr.)Irkluotojams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – pasaulio čempionato auksas (ELTA nuotr.)