Renaldas Seibutis nebuvo patenkintas tuo, kaip Lietuvos rinktinė mače su ispanais sužaidė paskutinius du kėlinius. Anot lietuvio, būtent tai ir lėmė tokią „stiprią“ nesėkmę (75:94).

„Sunku kalbėti po tokių varžybų. Pralaimėjome stipriai, bet pralaimėjome vienai iš būsimo čempionato favoričių. Taškų skirtumas tikrai didelis, tuo labiau, kad pirmus du kėlinius tikrai ir gynėmės neblogai, ir puolimas buvo gražus.

Trečiajame ar atsipalaidavome, ar praradome koncentraciją viskas sugriuvo. Nors žinojome, kad ispanams būtent toks žaidimas parankus, bet atidavėme iniciatyvą ir matome rezultatą“, – sakė R. Seibutis.

Šiandien 22 val. Lietuvos krepšininkai susitiks su potencialiai dar galingesniu varžovu – vien iš stipriausios planetos lygos NBA žaidėjų sudaryta JAV rinktine.