Ketvirtadienį Šveicarijoje vykusių Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų „Weltklasse Zurich“ vyrų disko metimo rungtyje dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė septintąją vietą.

38-erių metų lietuvis diską nusviedė 64 m 39 cm.

Sėkmingiausias buvo penktasis V. Aleknos bandymas. Pirmuoju bandymu jis diską nusviedė 62 m 59 cm, antruoju – 62 m 84 cm, ketvirtuoju – 63 m 8 cm, šeštuoju – 62 m 76 cm, o trečiasis nebuvo įskaitytas.

Nugalėjo pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas. Jis diską nusviedė 68 m 64 cm. Antrąją vietą užėmė olimpinis vicečempionas ir Europos čempionas lenkas Piotras Malachowski (68 m 48 cm), o trečiąją – ispanas Mario Pestano (66 m 49 cm).

Pekino olimpinių žaidynių čempionas estas Gerdas Kanteris liko penktas (65 m 20 cm).

Varžybose dalyvavo devyni disko metikai.

„Deimantinės lygos“ disko metimo rungties nugalėtoju tapo P. Malachowski, surinkęs 18 taškų. V. Alekna, pelnęs vieną tašką, pasidalino 6-8 vietas.