Juodkalnijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrajame etape E grupėje pirmadienį Lietuvos rinktinė 74:76 (26:15, 16:18, 12:18, 20:25) nusileido Serbijos krepšininkams.

Arūno Visocko treniruojamai mūsų šalies komandai Tomas Dimša pelnė 21, Marius Grigonis – 12, Augustinas Jankaitis – 10 taškų, o Denisas Krestininas (9 atk. kam.) ir Paulius Naraškevičius – po 9 taškus.

Po dviejų kėlinių lietuviai pirmavo 42:33, po trijų – 54:51, o, likus žaisti penkias minutes, mūsiškių persvara buvo dviženklė – 66:56. Tačiau rungtynių pabaigoje serbams pavyko palaužti Lietuvos krepšininkus.

Kitose E grupės rungtynėse Prancūzija 67:65 įveikė Italiją, o Kroatija 70:49 – Graikiją.

Kroatai ir prancūzai turi po tris, serbai – dvi, graikai – vieną pergalę, o italai ir lietuviai pergalių neturi.

Lietuvos rinktinė antradienį susitiks su kroatais, trečiadienį – su italais.

Į ketvirtfinalį pateks keturios geriausios E grupės komandos.